Choď na obsah Choď na menu
 KristínkaMožno Vás bude zaujímať, kto má celý tento SunSetHome projekt na svedomí i na starosti... som to ja, Kristína. Vystupujem tu pod prezývkou Kristínka, čo je vlastne zdrobneninka môjho skutočného mena. Priezvisko vidíte uvedené i v emaile:)
Som 16ročná študentka skalického Gymnázia Františka Víťazoslava Sasinka, snaživá a usilovná :-D Áno, som snaživá i usilovná vo všetkom, len nie v škole... tá ma veru neberie. Samozrejme, že neprepadám, to by mi nejaké vrodené pudy nedovolili, ale učím sa zriedka, a aj to pred dôležitými testami. Mojimi prioritami sú rodina, láska a súdržnosť, skutoční priatelia. Zábava, behanie po vonku a to naše povestné "haluzenie". To je moja exhibicionistická stránka. Rada sa parádim, ukazujem, občas "ustrelím".
No mám i stránku introverta. Rada sa zatvorím sama v izbe, zažnem lampu, zababuším sa do teplej deky a tvorím... píšem poviedky, príbehy, starám sa o tento webík. Alebo sa prehrabujem v starých albumoch, spomínam vďaka fotografiám na pekné i tie menej pekné chvíle. Niekedy si pripadám ako nie celkom normálna. Som veľmi veľmi slabý odvar samotyranky... veď prečo si to nerobiť ťažším, než to je? Prečo sa netrápiť, keď to ide? Prečo si zájsť radšej na bolestivejšiu masáž ako na tú relaxačnú olejovú? Prečo sa nejaké moje zlé ja hlboko vovnútri poteší, keď počujem krik či chaos, i keď viem, že to končí horúcami slzami a trápením? Nič si nevymýšľam ani nenamýšľam... Proste som taká. Bez stresu a plných dní nie som šťastná. Som skrátka akýsi zvláštny výplod prírody :-D Ale neprotestujem! Som račica, no nie uplakaná a nerozhodná, som rak krížený s levom, ktorý je naopak nebojácny vodca a tvrdo si ide za svojím... Daj mi cieľ, ktorý sa pre mňa stane výzvou a ja si za ním pôjdem, nech sa stane čokoľvek. To som ja. A teraz prejdime k vzhľadu, okej? Snáď ste sa ešte nezľakli :-D
Na pohľad obyčajná babizňa. 165 centimetrov, tmavohnedé úzke oči olemované čiernymi mihalnicami, ktoré trocha potrebujú zvýrazniť :-D, výrazné lícne kosti, farba a´la J.Lo - premelírovaná brunetka, postava normálna - priemerná. Nemám vyhradený štýl hudby ani obliekania, stane sa, že zmením názor na čokoľvek. Najprv poriadne vedz, až potom súď :-)

Úprimne dúfam, že si aspoň niekto tento životopisek prečíta. No i tak si myslím, že väčšina ho obíde a prejde rovno k dotazníku. Tak teda, read ;-)

Meno a priezvisko: Kristína Tychlerová
Nickname: Kristínka
Vek: 16
Narodenie: 10.júl 1994
Bydlisko: Skalica, malé mestečko na Záhorí
Rodina: moji najbližší sú maminka, otec a milovaná stará mama
Priatelia: nebiologická sestra Henrieta (Letície), niekoľko spolužiakov a ostatných :) Veď oni vedia, ktorí sú tí TOP :)
Vzdelanie: MŠ Slniečko, ZŠ Vajanského Skalica, Gymnázium F.V.Sasinka
Elektronika: wifi prístroj uFon (iPhone), sony ericssonek Mickey, PC sony vaio
Vnútorný opis: optimistka, živé striebro, pojašená, bláznivá, ochotná pomôcť, nadovšetko úprimná, no mám i stránku introverta, vtedy vyhľadám samotu
Vonkajší opis: 165cm, priemerná postava, vlasy a´la J.Lo - melírová brunetka, výrazné lícne kosti, tmavé oči, tmavšia pleť
Záľuby: čítanie, kino, nakupovanie, práca na PC (ok, facebook hlavne :D), voda ako taká všeobecne, trávenie času s priateľmi a rodinou, babysitting
Štýl: nevyhradený
Obľúbené:
-farba: čierna, biela, červená na oblečenie a inak farby Západu Slnka :)
-film/seriál: upírska a mysteriózna tématika, americké komédie a romantiky
-kuchyňa: čínska, japonská, talianska
-krajina: USA, Turecko
-knihy: Paulo Coelho, T.K. Vasilková, Iva Kučerová...
-šport:
plávanie, turistika

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Momentous and Stunted Blood Force Symptoms

(APefepaceacH, 28. 9. 2018 14:59)

Torsion bras de quelqu'un est comment poupe votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur determination pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent perseverent b gerer offre sang loin de votre coeur. Chaque age votre determination bat, il pompe le sang tout au long vos arteres a la reste de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/vente-cialis-pharmacie-carrefour/

Can you copse the pressure

(Akickdiora, 12. 7. 2018 6:15)

Torsion bras de quelqu'un est comment poupe votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur essence pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent prendre offre sang loin de votre coeur. Chaque culture votre determination bat, il pompe le sang par de vos arteres a la reste de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/cialis-pharmacie-paris/